Budowanie-marki-promocja

Zbuduj Podstawy

MARKI Z CHARAKTEREM


Często zadajemy sobie pytanie, czy relacje online mogą być prawdziwe?

Czy ludzie, gromadzący się wokół marki to tylko chwilowe zafascynowanie produktem, autentyczna sympatia do właściciela, a może ściema XXI wieku?

Czy każdy, kto promuje się w internecie, prowadząc Instagrama, Facebooka, YouTuba, jest w stanie osiągnąć poziom influencera? A jeśli tak, jak to zrobić i właściwie po co?

Aby z sukcesem przyciągać odpowiednich ludzi, musisz pokazać cząstkę siebie. To jak dzielenie się wiedzą z przyjaciółką. Wymieniacie historie z życia wzięte, jesteście zainteresowane ich życiem, chcecie zrozumieć jej potrzeby. Nawet jeśli oczekujesz, że pewnego dnia ona odwdzięczy Ci się za całe zaangażowanie – początkowo nie wymagasz od niej natychmiastowych działań dziękczynnych.

Czy możemy jednak przenieść tradycyjne budowanie relacji, na wersję online? Jak najbardziej!Nawiąż kontakt z odbiorcami, zainteresuj się ich życiem, potrzebami. Niech Twoje social media będą miejscem spotkań ludzi o podobnych wartościach. Spraw, aby ta przestrzeń była przyjemna dla oka, inspirująca i zawsze pełna ciekawych KONWERSACJI.

Nawiąż kontakt z odbiorcami, zainteresuj się ich życiem, potrzebami. Niech Twoje social media będą miejscem spotkań ludzi o podobnych wartościach. Spraw, aby ta przestrzeń była przyjemna dla oka, inspirująca i zawsze pełna ciekawych KONWERSACJI.

  • BĄDŹ AUTENTYCZNY. To Ty reprezentujesz swoją markę. Twoje własne wartości, przekładają sie na wartości firmy. Dziel się tym co w duszy gra, udostępniaj stories z życia wzięte. Mów o tym, co Cię zajmuje na co dzień, zachęcaj odbiorców do bycia częścią Twojego życia.
  • TWÓRZ SPÓJNY CONTENT. Pozwól aby Twoje grafiki, czy sposób komunikacji były rozpoznawalne na pierwszy rzut oka. Feed na instagramie, strona www, materiały promocyjne są jak styl bycia – nie zmieniasz go jak rękawiczek.
  • UŻYWAJ DOSTĘPNYCH NARZĘDZI. Skuteczne platformy i narzędzia przekazu to nie te, które Ci polecimy, ale takie, jakie wykorzystuje Twój odbiorca. Odrób pracę domową i sprawdź gdzie go spotkasz. Dzięki temu dostarczysz więcej bodźców i zostaniesz zapamiętany.
  • WPŁYWAJ NA EMOCJE. Sam tekst w dzisiejszym świecie to za mało. Zbliż się do swojego odbiorcy poprzez dźwięk, czy obraz. Wyobraź sobie, że jesteś z nim 1:1. Mów, jakby stał przed Tobą. Wymieniajcie opinie, dzielcie się wrażeniami. Możesz wykorzystać do tego zdjęcia, krótkie wideo, posty na blogu, dłuższe filmiki, czy grafiki informacyjne. Wyjdź z rutyny i otwórz się na nowe!
  • ŚLEDŹ POTRZEBY SWOICH ODBIORCÓW. Pytaj jaką tematykę chcieliby poruszyć, z jakimi problemami się obecnie zmagają. Rozpoczynaj dyskusję i spraw, żeby każdy został usłyszany. Doceń chęć wypowiedzi Twoich czytelników i nagrodź ich za odwagę!

Wykorzystaj swoje naturalne skłonności, ujmij odbiorców prawdziwym JA. Pokaż co Cię nakręca i nie bój się swoich słabości. Nikt nie wierzy w ideały… Energia, którą przekażesz w formie wideo, naturalnych zdjęć, czy konwersacyjnych treści, wróci do Ciebie z podwójną siłą!

A jeśli do końca nie wiesz, jak wykorzystać swoje cechy charakteru do rozwoju marki – napisz do nas! Z chęcią podrzucimy Ci parę pomysłów 😉

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *