Sekretny Przepis na…

budowanie zaangażowania wokół Twojej marki


Wartości wyróżniają Cię na tle innych, integrują Twoją społeczność, pozwalają na zdefiniowanie Twojej osobowości i otwierają na nowe możliwości współpracy.

Jak je poznać, zrozumieć i przekazać? Dzisiaj wszystko o… naszych wartościach!

Wartości reprezentują Cię i sprawiają, że jesteś zapamiętana w określony sposób, w podświadomości odbiorcy. Są one powodem do rozpoczęcia dyskusji, zaangażowania się we wspólną akcję, ale także podstawą podejmowanych przez nas decyzji.

Przywiązanie emocjonalne do Twojej marki gwarantuje więc trwałe relacje i sprawia, że klienci chętnie do Ciebie wrócą.

Skuteczne angażowanie społeczności to nie kampanie reklamowe, dobre zdjęcia i świetnie dobrana identyfikacja wizualna. Postaw na autentyczny przekaz i bądź w zgodzie ze swoimi przekonaniami, a ludzie pokochają Twoją markę za jej charakter!Czy wartości, którymi kierujesz się w życiu, przekładają się one na Twoją markę? Jak dzielisz się nimi ze swoją społecznością? Czy któraś z nich, mogłaby być pretekstem do wspólnej dyskusji? Nie bój się zorganizować wspólnej akcji w tej sprawie!

Zacznij od odpowiedzi na pytanie: co sprawia, że jesteś dumna reprezentując swoją markę? Jak opowiedziałabyś o niej przyjacielowi, a jak na przykład.. własnej babci?
Jakie jej cechy podkreślisz w każdej z tych rozmów?

Określa Cię wiarygodność, uczciwość i rzetelność? A może chciałbyś przekazać odbiorcom, że Twoja marka zapewnia kreatywność i innowacyjność? Być może radość, spontaniczność, czy ekscentryczność są jednymi z tych wartości jakie chciałbyś uwydatnić w swojej komunikacji?

Uwzględniaj wartości marki przy podejmowaniu mniejszych i większych decyzji. Odpowiednio wyeksponowane, wpłyną na wygląd Twojej strony www, posta na Instagramie, czy filmiku wideo. Niech Twoje wartości będą widoczne w udostępnianych przez Ciebie treściach, grafikach, czy w rozmowie z klientem.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *